Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Biz kimiz,

2018 yılında hayata gözlerini açan minik bir TOSPİK ile bizlerde yeni bir yaşama başlayan genç girişimcileriz. Evet yanlış duymadınız, hem genciz hem de minik Tospikler ile büyüyen bir aileyiz. Markamızın adı buradan gelmektedir kısacası. Tabi ki o Tospik artık hem büyüyen Tospik hem bir canavar.Ama markamız TOSPİK olarak devam ediyor. 

Sektöre nasıl girdiğimizden bahsedelim, (Belki merak edersiniz !)

Bizler tişört alırken başkalarının beğendiği tasarladığı seçimleri yapmak zorunda kalıyorduk(Sizler de öylesinizdir genelde). Genelde tek konsept kısıtlı tasarımlar olurdu. Baskının üzerindeki  görselde değişiklik yapılamazdı.(Çoook istisnalar hariç tabi ki) Bizde gerek model çeşitliliğimizle gerek kişiye özel tasarımlarla, NEDEN O KİŞİLER BİZ OLMAYALIM dedik ???? ve olduk. Öncelikle ilk bizlerde tabi ki hazır tasarımlar la başladık. Amaaa dedik ki , istenilen her türlü değişiklikler yapılır ! diye de belirttik. 

Serüvenimiz böyle başladı ve devam ediyor. Tabiki bu girişimimizde yalnız devam edemedik, Çok talep gören beğenilen ürünlerimizi sizlere sunmakta zorluklar yaşamaya başladık. Dedik ki yanımızda dostlarımızda olmalı güçlerimizi birleştirmeliyiz. Şimdi 4 yetişkin 1 çocuk 1 bebek ten oluşan 4 tam 1 yarım 1 çeyrek  ekibimiz var. Canla,başla (çocuk ve bebek ağıtlarıyla) tam gaz çalışmaya sizlerin isteklerini yerine getirmeye, yeni trendleri takip ederek tabi ki olmazsa olmaz kişiye özel tasarımlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz ve gücümüz yettiğince etmeye de devam edeceğiz.